Дијамантска круна за сечење стакло/керамика, ф25мм

Дијамантска круна за сечење стакло/керамика, ф25мм
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801986
EAN: 8595126993715
Достапност: На залиха
350 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
оптимална брзина 400-1000 вртежи во минута, дијаметар на стебло 9мм, вкупна должина 65мм, повр. третман со никел
Loading...
Loading...
Loading...