Генератор на бензин со подвозје, трофазен, 13HP/5,5kW/6,8kVA (400V), 2x2,2kW (230V), HERON

-10% Генератор на бензин со подвозје, трофазен, 13HP/5,5kW/6,8kVA (400V), 2x2,2kW (230V), HERON
Бренд: HERON
Код: 8896412
EAN: 8595126980920
Достапност: На залиха
88.900 ден. 80.010 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...