Хартии за шмирглање, велкро, пакување од 30, 92x33mm, P40, P60, P80

Хартии за шмирглање, велкро, пакување од 30, 92x33mm, P40, P60, P80
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803977
EAN: 8595126981903
Достапност: На залиха
119 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...