Телескопски статив,650 -1800mm, навој 5/8 "(16 mm), алуминиумска конструкција, редуктор од 5/8" на 1/4", најлон футрола, EXTOL PREMIUM

Телескопски статив,650 -1800mm, навој 5/8 "(16 mm), алуминиумска конструкција, редуктор од 5/8" на 1/4", најлон футрола, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8823903
EAN: 8595126985215
Достапност: На залиха
2.390 ден.
Количина: Додади во кошничка
технички параметри
650-1800мм, адаптер 5/8 на 1/4, тежина 1,3 кг
Loading...
Loading...
Loading...