Шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 40мм, флексибилна

Нема Залиха Шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 40мм, флексибилна
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8843064
EAN: 8595703600432
Достапност: Нема Залиха
179 ден.
Количина: Нема Залиха
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
лимот е изработен од нерѓосувачки челик со дебелина од 0,3-1,2 mm во висок сјај; рачката комбинира пластика со мека гума со метален крај
Loading...
Loading...
Loading...