Шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 80мм, флексибилна

Шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 80мм, флексибилна
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8843068
EAN: 8595703600609
Достапност: На залиха
219 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
лимот е изработен од нерѓосувачки челик со дебелина од 0,3-1,2 mm во висок сјај; рачката комбинира пластика со мека гума со метален крај
Loading...
Loading...
Loading...