Шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 100мм, флексибилна

Шпакла од не'рѓосувачки челик, ширина 100мм, флексибилна
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8843070
EAN: 8595703600654
Достапност: На залиха
239 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
лимот е изработен од нерѓосувачки челик со дебелина од 0,3-1,2 mm во висок сјај; рачката комбинира пластика со мека гума со метален крај
Loading...
Loading...
Loading...