Метална спојка за црево, 10 парчиња, ⌀21mm, INOX

Метална спојка за црево, 10 парчиња, ⌀21mm, INOX
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8865178
EAN: 8595126980494
Достапност: На залиха
129 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...