Абразивни најлонски четки, комплет од 40 парчиња, P80, P150, P240, P300

Абразивни најлонски четки, комплет од 40 парчиња, P80, P150, P240, P300
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803761
EAN: 8595703601552
Достапност: На залиха
699 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...