Клешти со закривен врв електричарски, 160mm, 1000V, EXTOL PREMIUM

Клешти со закривен врв електричарски, 160mm, 1000V, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8813177
EAN: 8595126925983
Достапност: На залиха
649 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...