ЛАМЕЛЕН ДИСК ИЗРАБОТЕН ОД АБРАЗИВНО КОРУНДСКО РУНО ,ф 125x15mm, P120-средна грубост

ЛАМЕЛЕН ДИСК ИЗРАБОТЕН ОД АБРАЗИВНО КОРУНДСКО РУНО ,ф 125x15mm, P120-средна грубост
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803391
EAN: 8595703601132
Достапност: На залиха
199 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...