Ножици од не'рѓосувачки челик, вкупна должина 210мм

Ножици од не'рѓосувачки челик, вкупна должина 210мм
Бренд: EXTOL LADY
Код: 9104L
EAN: 8595703601491
Достапност: На залиха
99 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...