Ударен клуч 1/2" батерија,BRUSHLESS, SHARE20V, 20V Li-ion, 400Nm, 2000mAh

-17% Ударен клуч 1/2" батерија,BRUSHLESS, SHARE20V, 20V Li-ion, 400Nm, 2000mAh
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8791812
EAN: 8595703600920
Достапност: На залиха
11.990 ден. 9.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
батерија 20V Li-ion, капацитет на батеријата 2000 mAh, вртежи 0-2300/мин, број на удари 0-3300/мин
максимален вртежен момент 400 Nm, полнење на батеријата приближно 55 мин, тежина со батерија 1,9 кг
Loading...
Loading...
Loading...