Момент клуч FORTUM, 1/4", 5-25 Nm, 72 заби, CrV

Момент клуч FORTUM, 1/4", 5-25 Nm, 72 заби, CrV
Бренд: FORTUM
Код: 4700214
EAN: 8595703602337
Достапност: На залиха
5.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
Секое парче е тестирано и вклучува сертификат за калибрација
технички параметри :1/4", 5-25 Nm, 72 заби
материјал: CrV
дополнителен параметар: L 300 mm
Loading...
Loading...
Loading...