Момент клуч, FORTUM, 1/2", 40-200 Nm, 72 заби, CrV

Момент клуч, FORTUM, 1/2", 40-200 Nm, 72 заби, CrV
Бренд: FORTUM
Код: 4700215
EAN: 8595703602344
Достапност: На залиха
7.190 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
секое парче е тестирано и вклучува сертификат за калибрација
технички параметри: 1/2", 40-200 Nm, 72 заби
материјал: CrV
дополнителен параметар: L 490 mm
Loading...
Loading...
Loading...