Рачен струг, должина на сечилото 480/250мм, EXTOL PREMIUM

Рачен струг,  должина на сечилото 480/250мм, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8812302
EAN: 8595703602078
Достапност: На залиха
949 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...