Колено за потопна пумпа, EXTOL CRAFT

Колено за потопна пумпа, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 414121C
EAN: 8595126981804
Достапност: На залиха
349 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
1 1/2"
дополнителен параметар
за 414121, 414141, 414163, 8895006, 8895007, 8895013, 8895009
Loading...
Loading...
Loading...