Ротационо менгеме, 75мм, EXTOL PREMIUM

Ротационо менгеме, 75мм, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8812607
EAN: 8595703601439
Достапност: На залиха
1.290 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
75 мм
дополнителен параметар
отворање на вилиците до 55 mm, опсег на стегање на масата до 55 mm
Loading...
Loading...
Loading...