Мини магнет за заварување, сет од 4, 45°-90°-135°, носивост до 4 кг, EXTOL PREMIUM

Мини магнет за заварување, сет од 4, 45°-90°-135°, носивост до 4 кг, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815180
EAN: 8595703602146
Достапност: На залиха
319 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
технички параметри
45°-90°-135°, носивост до 4 кг
дополнителен параметар
димензии 72х43х12мм
Loading...
Loading...
Loading...