Магнет-агол за заварување, 30°-45°-60°-75°-90°-135°, носивост до 22 kg, EXTOL PREMIUM

Магнет-агол за заварување, 30°-45°-60°-75°-90°-135°, носивост до 22 kg, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815194
EAN: 8595703602177
Достапност: На залиха
269 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
технички параметри
30°-45°-60°-75°-90°-135°, носивост до 22 кг
дополнителен параметар
димензии 118х90х17мм
Loading...
Loading...
Loading...