Мачета, 395/135мм, EXTOL PREMIUM

Мачета, 395/135мм, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8877203
EAN: 8595126983365
Достапност: На залиха
999 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ
сечило од нерѓосувачки челик со елегантен црн финиш
испорачан со најлонска футрола, рачка во комбинација од тврд полипропилен со мека TPR гума,
посебниот облик на сечилото во буквата „V“ овозможува полесно заглавување, особено кај екстра тврди материјали.

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ

вкупна должина на мачетата 395мм, должина на рачката 135мм

Loading...
Loading...
Loading...