Светилка, 400lm, зум, USB полнење, CREE XTE 5W

Светилка, 400lm, зум, USB полнење, CREE XTE 5W
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43143
EAN: 8595703602955
Достапност: На залиха
949 ден.
Количина: Додади во кошничка
Технички параметри: CREE XTE 5W, последователен сјај 200m, 3 режими на светлина: 100%–60%–20%, 
време на осветлување: 1,3–2,1–7h, USB полнење 2h, батерија: 16340 3,7V Li-ion 650mAh, 
USB кабел – micro USB, IPX4, должина 105mm, ⌀ максимум 27 mm, тело ⌀ 23,3 mm, тежина со батерија: 85 g
Loading...
Loading...
Loading...