Магнет-агол за заварување, 45°-90°-135°, носивост до 11 kg, PREMIUM

Магнет-агол за заварување, 45°-90°-135°, носивост до 11 kg, PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815183
EAN: 8595703602153
Достапност: На залиха
199 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...