Мини кружна пила со ласер, ф89мм, 705W, EXTOL PREMIUM

Мини кружна пила со ласер, ф89мм, 705W, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893023
EAN: 8595703600814
Достапност: На залиха
8.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
напон/фреквенција 230V/50Hz, влезна моќност 705 W, вртежи 4500/мин, диск 89 мм, пресек макс.29 мм
максимална длабочина на сечење (дрво) 29 мм, максимална длабочина на сечење (плочки) 8 мм
максимална длабочина на сечење (алуминиум) 3 мм
Додатоци:
сечило за пила со SK сечила 24T, HSS сечило 44T, дијамантско сечило, црево за правосмукалка 

Маса на алатката:  2,2 кг

Loading...
Loading...
Loading...