Режач / кршач за стакло со карбидни ножеви, EXTOL PREMIUM

Режач / кршач за стакло со карбидни ножеви, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 941000
EAN: 8595703602191
Достапност: На залиха
799 ден.
Количина: Додади во кошничка

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
сет од 6 со карбид. ножиња
дополнителен параметар:
комплетот вклучува секач и три глави за сечење со карбид. тркала, прекршувач со подлошки, мерна лента и два мали боци  за масло

Loading...
Loading...
Loading...