Макара за затегнување на сајла со лост „hup-cuk“, до 2T/2m јаже. 2 куки

Макара за затегнување на сајла со лост „hup-cuk“, до 2T/2m јаже. 2 куки
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8861322
EAN: 8595703602122
Достапност: На залиха
1.490 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...