Пумпа за на бормашина за 1/2" црево, капацитет на пумпање до 18 l/min, вртежи макс. 3000/min

Пумпа за на бормашина за 1/2" црево, капацитет на пумпање до 18 l/min, вртежи макс. 3000/min
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 904001
EAN: 8595703604263
Достапност: На залиха
499 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...