Ударна бургија SDS PLUS со четири рабови за бетон и ѕид, O 14x260mm, SK

Ударна бургија SDS PLUS со четири рабови за бетон и ѕид, O 14x260mm, SK
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801728
EAN: 8595703601828
Достапност: На залиха
249 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...