Ножици за пластични цевки, ф 0-64mm, FORTUM

Ножици за пластични цевки, ф 0-64mm, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4775016
EAN: 8595703603471
Достапност: На залиха
1.490 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...