Чекан со разменливи краеви, дијаметар 40мм, должина 32см

Чекан со разменливи краеви, дијаметар 40мм, должина 32см
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8811121
EAN: 8595703602368
Достапност: На залиха
699 ден.
Количина: Додади во кошничка
Рачката е изработена од ореово дрво (хикорија), кое е еден од најтврдите и најцврстите видови дрво
и затоа се користи таму каде што цврстината и отпорноста на удар се важни,
на пример, за производство на рачки.
Loading...
Loading...
Loading...