Брусалка со 40 додатоци, 135W

-15% Брусалка со 40 додатоци, 135W
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 404112
EAN: 8595703603945
Достапност: На залиха
1.990 ден. 1.690 ден.
Количина: Додади во кошничка
Мала брусалка со голем број додатоци, наменета за фино гравирање, прецизна обработка на дрво, метал или пластика и работа во затворени простори. 
Има ергономски облик и е покриен со гума на точките за држење, што го намалува заморот при работа.
Машината овозможува размена и монтажа на колети за држење алати со дијаметар на стеблото од 3 или 3,2 mm.
Пакетот вклучува сет од 40 парчиња алат и додатоци за брусење и сечење. За многу деликатна и мала работа, можете да купите флексибилен додаток за брусилка.
Loading...
Loading...
Loading...