Дигитален шублер, 0-150мм, IP54 EXTOL PREMIUM

Дигитален шублер, 0-150мм, IP54  EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8825221
EAN: 8595703603495
Достапност: На залиха
1.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Дигитален шублер, 0-150мм, EXTOL PREMIUM,

има зголемена IP54 заштита
Loading...
Loading...
Loading...