Градинарски ножици со рог. опрема, 205mm, SK5

Градинарски ножици со рог. опрема, 205mm, SK5
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8872180
EAN: 8595126965118
Достапност: На залиха
799 ден.
Количина: Додади во кошничка
Запчаник за скалесто сечење со употреба на помала сила при работа овозможува сечење гранки до дијаметар до 24 mm
Loading...
Loading...
Loading...