Корпа за лисја и градинарски отпад, 60x60x55cm, 200L, PE, EXTOL CRAFT

Корпа за лисја и градинарски отпад, 60x60x55cm, 200L, PE, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 92902
EAN: 8595126965811
Достапност: На залиха
399 ден.
Количина: Додади во кошничка
Употреба за собирање и носење лисја, градинарски отпад и други лесни материјали

Корпа од армирана церада со можност за лесно преклопување и перење

Две рачки за лесно ракување со корпата
Loading...
Loading...
Loading...