Диск за стругање на дрво, Ø125x3x22,2mm (груб сек)

Диск за стругање на дрво, Ø125x3x22,2mm (груб сек)
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803705
EAN: 8595126982801
Достапност: На залиха
579 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...