Дигитална висечка вага, 0,35 - 200 кг

Дигитална висечка вага, 0,35 - 200 кг
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8822000
EAN: 8595703603990
Достапност: На залиха
1.190 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...