Прилагодлива столарска стега за фиксирање на профил 1"/26mm

Прилагодлива столарска стега за фиксирање на профил 1"/26mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815405
EAN: 8595703604782
Достапност: На залиха
849 ден.
Количина: Додади во кошничка
Максимална сила на стегање 600 кг
Loading...
Loading...
Loading...