Дигитален шублер, 0-300мм, IP54 EXTOL PREMIUM

Дигитален шублер, 0-300мм, IP54 EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8825224
EAN: 8595703603501
Достапност: На залиха
4.890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Дигитален шублер, 0-300мм, EXTOL PREMIUM,

има зголемена IP54 заштита
Loading...
Loading...
Loading...