Дигитален мерач на дебелина, 0-12,7мм

Дигитален мерач на дебелина, 0-12,7мм
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 925230
EAN: 8595703604386
Достапност: На залиха
899 ден.
Количина: Додади во кошничка
Копче за префрлување за мерење во милиметри или инчи
Loading...
Loading...
Loading...