Ремен со рачки, за носење товар до 100 kg

Ремен со рачки, за носење товар до 100 kg
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 956095
EAN: 8595703604010
Достапност: На залиха
399 ден.
Количина: Додади во кошничка
Ременот со прилагодлива должина од 125-225 мм се користи за носење различни товари со тежина до 100 кг, 
Поединечно и во пар - со користење на една или две ремени
Loading...
Loading...
Loading...