Бургија за бетон SDS PLUS, ∅6x160mm, со четири рабови за бетон и ѕид,

Бургија за бетон SDS PLUS, ∅6x160mm, со четири рабови за бетон и ѕид,
Код: 8801706
EAN: 8595703601620
Достапност: На залиха
129 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...