Светилка 350lm ,Cree XPG2 LED, 360° осветлување, USB полнење

Светилка 350lm ,Cree XPG2 LED, 360° осветлување, USB полнење
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43140
EAN: 8595126992985
Достапност: На залиха
1.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...