Челна лампа 130lm CREE XPG, USB полнење, домет 40m, 5W CREE XPG LED

Нема Залиха Челна лампа 130lm CREE XPG, USB полнење, домет 40m, 5W CREE XPG LED
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43181
EAN: 8595126983860
Достапност: Нема Залиха
990 ден.
Количина: Нема Залиха
Loading...
Loading...
Loading...