Бургија SDS PLUS, ∅10x160mm,за бетон и ѕид,

Бургија SDS PLUS, ∅10x160mm,за бетон и ѕид,
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801717
EAN: 8595703601712
Достапност: На залиха
129 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...