Бургија SDS PLUS, ∅10x310mm,за бетон и ѕид

Бургија SDS PLUS, ∅10x310mm,за бетон и ѕид
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801719
EAN: 8595703601736
Достапност: На залиха
189 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...