Бургија SDS PLUS, ∅24x600мм,за бетон и ѕид

Бургија SDS PLUS, ∅24x600мм,за бетон и ѕид
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801748
EAN: 8595703601989
Достапност: На залиха
990 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...