Бургија SDS PLUS, ∅26x600mm,за бетон и ѕид

Бургија SDS PLUS, ∅26x600mm,за бетон и ѕид
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801752
EAN: 8595703602009
Достапност: На залиха
1.090 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...