Диск за сечење на дрво, Ø125x4,0x22,2mm 3T

Диск за сечење на дрво, Ø125x4,0x22,2mm 3T
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803284
EAN: 8595703606137
Достапност: На залиха
349 ден.
Количина: Додади во кошничка
Диск за сечење на дрво и материјали на база на дрво; сечењето е направено со употреба на три карбидни сечила со трапезоидна форма со дебелина на сечење од 4,0 mm, дебелината на телото на дискот е 2,2 mm
Loading...
Loading...
Loading...