Аголни стегалки за столарија, комплет од 4, 60°-90°-120°

Аголни стегалки за столарија, комплет од 4, 60°-90°-120°
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815440
EAN: 8595703604379
Достапност: На залиха
699 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...