Клешта со ротирачка глава 360 степени,за нитни со навој М3-М6 и поп нитни 2,4-4,8

Клешта со ротирачка глава 360 степени,за нитни со навој М3-М6 и поп нитни 2,4-4,8
Бренд: FORTUM
Код: 4770628
EAN: 8595703606519
Достапност: На залиха
2.690 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...